Комунальна установа «Інклюзивний ресурсний центр №1» м. Ужгород

В Ужгороді відкрили інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) для дітей з особливими освітніми потребами. Це перший такий центр на Закарпатті, де надають комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей, а також допомагають їх соціальній адаптації.

У центрі навчають дітей віком від 2 до 18 років. Фахівці допомогають реалізувати їхнє право на здобуття освіти — дошкільної та загальної середньої, зокрема, у закладах професійно-технічної освіти.

Для проведення комплексної роботи в центрі обладнано кабінети сурдопедагога, тифлопедагога, логопеда, олігофренопедагога та психолога; кабінет лікувальної фізкультури, ресурсна та тренінгова кімнати. Крім того, приміщення наповнили сучасними меблями та приладдям, що створює комфортні умови для навчання.

Режим роботи установи – з 9.30. до 18.00. з обідньою перервою з 13.00. – 13.30. відповідно до розпорядження міського голови №14 від 16.01.2018 р.   https://irc1uzhgorod.wixsite.com/site

      Комплексна психолого – педагогічна оцінка розвитку дитини проводитиметься у четвер на базі КУ «ІРЦ №1» або за місцем навчання- перебування дитини (за попереднім погодженням з керівником відповідного навчального закладу та батьками ).

         Участь батьків (одного з батьків) або законних представників дитини у проведенні комплексної оцінки є обов’язковою.

          Документи, які потрібно для проведення комплексної оцінки розвитку дитини:

-         документи, що посвідчують особу батьків (одного з батьків) або законних представників дитини;

-         свідоцтво про народження дитини;

-         індивідуальна програма реабілітації дитини з інвалідністю ( у разі її наявності);

-         форма первинної облікової документації № 112-0 «Історія розвитку дитини»;

-         психолого – педагогічна характеристика дитини із зазначенням динаміки та якості засвоєння знань під час навчання, підготовлена педагогічним працівником та затверджена керівником відповідного навчального закладу;

-         заява батьків, або осіб, які їх замінюють ( заповнюється у ІРЦ )»

-         згода на обробку персональних даних дитини ( заповнюється у ІРЦ ).

 

Контактная інформація

Адреса: вулиця 8-го Березня, 46, Ужгород, Закарпатська область, 88000         Телефон для довідок (0312) 66 – 20 — 75