3 грудня Міжнародний день осіб з інвалідністю.

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з  інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей з інвалідністю, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Міжнародний день акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з особливими потребами освітньому,  соціальному, економічному і культурному житті.

Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

У цей День ми приєдналися до цієї міжнародної ініціативи і провели заняття з дітками старших груп. Мета  заняття: познайомити діток з Конвенцією ООН про права дітей з інвалідністю, наголосити, про те що ці права не є новими – це права людини, які належать всім дітям і дорослим без винятку. Для унаочнення були запропоновані мультфільми  про дітей з особливими потребами, а також роз’яснення щодо використання різних знаків, щодо людей з інвалідністю. 

В закладі триває благочинна акція, щодо допомоги вихованцю ЗДО № 21 «Лакстовічка» Олежику Пехньо. Хлопчик потребує дороговартісних реабілітаційних послуг.