Про нашу Ластовічку

banner-1-2-3

 

Веселе весняне сонечко посилало ніжні поцілунки квітам, що тієї весни так вчасно розквітли навколо казкової будівлі по вулиці Марії Заньковецької. Ластівки кружляли над нею, радіючи весні, сонцю, квітам, а ще — можливості ліпити свої гнізда над вікнами казкового палацу…

Минулої весни вони спостерігали за його будівництвом, а сьогодні уже відчули себе  повноправними господарями на його території….

Хвилювало ластівок тільки одне: хто житиме в цьому прекрасному домі?  Та за мить всім стало зрозуміло: тут житимуть маленькі життєрадісні діти. Щохвилини на території садочка з’являлося все більше  і більше хлопчиків і дівчаток  — білявих, русявих, чорнявих…

Звідусіль доносився радісний сміх. щасливі вигуки захоплення. Цей день 4 травня 1992 року запам’ятали всі: вихователі, батьки,  діти, гості… Та найбільше закарбується у пам’яті ця незвичайна подія у діток, які після врочистого перерізання стрічки першими увійшли в казковий палац, в якому їхні мрії  ставатимуть дійсністю.

Саме тут, у затишному ластівочому гніздечку, малюки дізнаватимуться багато цікавого, вивчатимуть рідну мову, традиції рідного краю, розвиватимуть свої таланти,  робитимуть  перші  кроки  на шляху пізнання світу.

Назва закладу «Ластовічка» завжди нагадуватиме жителям Ужгорода, що творцями казкового палацу були словацькі будівельники та дирекція заводу «Турбогаз», які подарували дітям  міста  неповторної краси та дизайну дитячий садок.

Швидко минають роки… Нашій рідній «Ластовічці»  сьогодні 30!  Двадцять дев’ять випусків за тридцять років. У незвіданий, цікавий світ  полетіли допитливі «ластів’ята». Це чудові діти, які успішно навчаються в школах, гімназіях, університетах. Це талановиті, унікальні дітки, серед яких сьогодні і талановиті словесники. математики, художники, танцюристи, співаки, навіть актори та письменники… і просто самодостатні, успішні, впевнені у своїх силах громадяни України, які реалізовують свій потенціал у рідному місті над Ужем , по всій країні та за її межами.

Щиро радіємо за наших випускників, адже старт вони отримали у прекрасному творчому середовищі, де колектив робив усе можливе для їх всебічного розвитку, розкриття  таланту кожного з них.

З собою в життя вони понесли спогади  про справжній, відзначений МОН України «Зразковий Музей українського побуту», міні-музеї Тараса Шевченка, Марії Заньковецької, про «майстерню художника» та «картинну галерею закарпатських майстрів пензля», «зоряний простір» та  «куточок лісу», і, головне, про улюблений театр «Акторчик». Адже, театральна діяльність, заняття у «Мистецькій вітальні» садка, музичні заняття найбільше впливали на розвиток природніх задатків малюків, формували позитивні емоції дітей, вчили чистій українській мові, збагачували внутрішній  світ дітей…

Саме тому і нині педагогічний колектив дошкільного закладу «Ластовічка»  відшуковує «перлинки у кожної дитинки», щоб якнайповніше розкрити їх, допомогти якнайкраще розвинути творчі задатки ще у садочку.

«Дошкільне дитинство повинно бути найщасливішим   періодом у  житті кожної дитини! » — незмінне кредо кожного працівника «Ластовічки».

Щоденний графік роботи ЗДО №21 «Ластовічка»:

  • Початок роботи — 7:00 к. ч.
  • Закінчення роботи — 19:00 к. ч.
  • Інклюзивна група — з 7:30 до 17:45 к. ч.
  • Вихідні дні — субота, неділя, святкові дні.