Завітайте в наш музей

     Перед кожним педагогічним колективом часто постає питання: як дати маленькій дитині абетку людських взаємин, людської культури, як дати їм знання про історію рідного краю, навчити їх любити свій дім, край, Батьківщину? Василь Сухомлинський писав: «Якщо добрі почуття не виховані в дитинстві, їх ніколи не виховаєш, тому що це, по-справжньому людське, формується в душі одночасно з пізнанням перших і найважливіших істин, одночасно з переживаннями і відчуттями найтонших відтінків рідного слова». В дитинстві дитина повинна пройти емоційну школу виховання добрих почуттів.

     Наш маленький музей народного побуту знайшов місце в окремій кімнаті, і зараз ми з гордістю називаємо його  міні-музеєм, адже в 2010 році отримали свідоцтво про реєстрацію музею при навчальному закладі, що перебуває у сфері управління Міністерства освіти і науки України. Сьогодні він займає два приміщення з постійнодіючими експозиціями. В музеї зібрано понад 150 експонатів і щороку він поповнюється новими. Його відвідують не тільки наші дітки, а й батьки, гості садочку з України, Словаччини, Чехії.

    Нині у дошкільному закладі знайшли своє місце міні-музей Марії Заньковецької, ім’ям якої названа вулиця, на якій розміщена «Ластовічка». Не могли ми оминути можливість створити міні-музей Тараса Григоровича Шевченка – нашого великого Кобзаря, художника, на зразках творчості якого виховуються малюки.

   Творчість художників Закарпаття – представлена у міні-музеї «Картинна галерея», у якому дуже люблять бувати вихованці, навчатись від авторів оригінальних полотен майстерності малювання. А скільки радості виникає у дітей, коли поруч з роботами справжніх художників виставляються роботи «маленьких художників».

 Міні-музей М.Заньковецької

Міні-музей Т.Шевченка

Міні-музей «Картинна галерея»