Анонси подій: 1 вересня - День знань. 21 вересня - Міжнародний день миру. 25 вересня - Всесвітній день мрії. 27 вересня - День вихователя. 29 вересня - День Народження Василя Сухомлинського. Меню: Сніданок: Каша гречана розсипчаста з маслом, буряк тушкований з яблуком, хліб, чай.Обід: Суп із капустою, картопля тушкована з цибулею і томатом. Суфле м'ясне з овочами, хліб, апельсини. Вечеря: Запіканка сирна, соус сметанний, кефір.

Загадки зоряного неба

«Логіка природи найбільш доступна і корисна для дітей»

К.Ушинський

     Життя цікаве та захоплююче. Озирнімося навколо, скільки цікавинок поруч з нами. Чому зернина покладена в землю проростає квіткою? Чому день змінює ніч, а сонечко змінює місяць? Чому птахи відлітають на зиму в теплі краї? А що за небесні ліхтарики освічують стежини ввечері? Дивно, як все це відбувається в природі? Здається фея махнула чарівною паличкою і зима приходить після осені, зиму змінює весна, весну красуню змінює літечко.

   На всі ці запитання наших допитливих малят педагоги ДНЗ зможуть дати відповіді, реалізовуючи Базовий компонент дошкільної освіти, а саме змістову  лінію «Природа космосу». Головним її завданням є формування уявлень про космос, без якого не може бути життя на Землі.

 Ще Ян Коменський серед переліку знань, які необхідно засвоїти дітям «материнської школи», передбачав подання їм і початки астрономії, які, «…складаються з того, щоб знати, що називається небом, сонцем, місяцем, зірками та помічати, що кожного дня вони сходять і заходять».

  Саме тому у «Ластовічці» створене освітнє розвивальне середовище «Зоряний простір», у якому діти мають можливість зблизька розглянути зірочки, сузір’я, сонце, заглянути у телескоп, адже зорова пам’ять у дітей дошкільного віку найкраща.