Анонси подій: 19 лютого - 23 лютого - Тиждень рідної мови. 25 лютого - Квіти для Десі Українки ( до Дня Народження письменниці). 3 березня - 13 березня - "Ми тебе не забули, Тарасе", декада до Дня Народження Тараса Григоровича Шевченка. Меню: Сніданок: Cуп молочний з вермішеллю, омлет з твердим сиром, хліб, чай.Обід: Суп харчо, пюре картопляне, бігос овочево-курячий, хліб, апельсини. Вечеря: Каша перлова, суфле рибне, компот із сухофруктів.

Традиції садка

     - Що за свято у нас нині? — У садочку іменини! — радісно щебечуть малюки з «Ластовічки» у день народження рідного садка. Це свято щороку вони чекають з нетерпінням! У цей день дітки дарують садочку-імениннику пісні, таночки. присвячують йому вірші, малюнки-листівки. А садок-іменинник традиційно пригощає своїх маленьких мешканців смачним морозивом. Радість, щастя переповнює маленькі сердечка! Як дзвінкі струмочки по  садочку розливається сміх дівчаток та хлоп’ят.

    Із захопленням спостерігають за незвичайним дійством запрошені гості, друзі закладу. На якусь мить вони переносяться у казкову країну свого Дитинства.